Zajímavosti ze světa jukeboxů

,,Proti proudu plavat nemohu´´.

13. října 2011 v 9:59 |  Jukeboxy

Je pátek odpoledne. Je konec pracovního týdne. Přede mnou je večer. Odpočinkový večer. Aspoň tak doufám. Celý minulý pracovní týden byla jedna velká hektika. Proto doufám, že budu mít klidný páteční večer.

Po krátkém odpoledním odpočinku doma jsme se s manželkou odebrali do místní hospody. Protože zde dobře vaří, chtěli jsme si dát večeři a pak posedět v klidu s přáteli u piva.

Sotva jsme do ´´naší´´ malé hospůdky vešli, hned za dveřmi jsme zpozorovali změnu. Stál zde nově postavený, blikající výherní automat. Ne že bych osobně něco měl proti výherním automatům. Pouze mě zarazilo, že si majitel hospody tenhle přístroj pořídil. Majitel je můj známý a stál při našem příchodu za pípou. Vždy tvrdil, že se hospoda musí sama uživit. Lidi se prý mají umět zabavit sami. Přece k tomu nepotřebují televizi nebo automaty, tvrdil. Na mou otázku, zda změnil názor, mi smutně odpověděl : ,, Mám velké výdaje a bez pomoci automatů mně tahle provozovna neuživí. Obědnal jsem si ještě elektronické šipky, ty přijdou támhle do rohu. A to není vše. Každý večer a obzvláště v pátek, když se tahle omladina zadundá, tak odcházejí naproti do baru. Chtějí poslouchat muziku a naproti v baru mají jukebox. Ten já tady nemám. Nedá se nic dělat´´, dodal majitel ´´ naší´´ hospůdky.

,,Proti proudu plavat nemohu´´.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama