Zajímavosti ze světa jukeboxů

Thor: Temný svět

29. listopadu 2013 v 11:36 | Klarík |  Tipy

Splývají vám dohromady filmy typu Iron Man, Superman, Batman, Avangers popř. Expendables a všechny jste je viděla jenom díky tomu, že váš přítel je obdivovatel akčních a komiksových hrdinů? :) Přestože nejsem zarytý odpůrce těchto filmů a vlastně mám sci-fi žánr docela ráda, povětšinou kvůli akčním scénám málokdy opravdu pochopím o co ve filmu šlo, natož abych po měsíci měla tušení, že jsem daný film viděla.

Jediné co mě doopravdy zaujme, je sexy vedlejší hrdinka, která polovinu filmu zdatně běhá na 15 cm jehlách, ve kterých má normální civilistka problém ujít 1 m normální chůze.

Každopádně, Thor je něco úplně jiného, a máte veškerá má doporučení na tento film jít. Nejenom, že uděláte radost jakémukoliv mužskému protějšku, který na film vytáhnete, ale ještě se vážně zasmějete. Pokud jste neviděli Thor, díl první, určitě se tím příliš netrapte. Já ho sice viděla před rokem, ale děj jsem si vybavovala jen velice matně.

A jaké jsou tedy klady této dobrodružně akční podívané? Začněme třeba od herců, postava Thora, kterou hraje Chris Hemsworth, nejen že vypadá jako, že žije v posilovně, ale působí dojmem typického správňáka, který je sice poněkud jednoduchý ale o to více ho máme rádi. Jane Foster (Natalie Portman), Thorova milá, nejen že nenosí podpatky, navíc je i chytrá, vtipná a také poněkud od rány. A nesmíme zapomenout na představitele Thorova bratra Lokiho (Tom Hiddleston), ale popis této postavy vynechám, to musíte vidět :). Vynikajících herců v Thorovi najdeme opravdu mnoho, a nejedná se pouze o představitele hlavních postav.

Ovšem spoustu akčních filmů se může pochlubit kvalitním obsazením. V čem je Thor lepší, ptáte se? :) Největší přednost tohoto filmu pro mně spočívá v tom, že je vtipný. Ale někdy až příliš, tak že si říkáte, že to přece nemůžou myslet vážně. Takže i když se díváte na pětiminutovou akční scénu, vůbec vám to nevadí, protože jste se ještě nepřestali smát hlášce, která zazněla právě před 5 minutami, alespoň v mém případě. :)

Pro shrnutí, Thor tedy nabízí nejen zábavnou podívanou, skvělé herce, ale i poutavý, strhující příběh zasazený do krásných a přesvědčivých kulis.
Pokud článek obsahuje nějaké nesrozumitelnosti popř. gramaticé chyby, moc se omlouvám. Píšu ještě plna dojmů a nadšení, tak mi to snad odpustíte :)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ivet Ivet | Web | 29. listopadu 2013 v 19:13 | Reagovat

Dojmy a nadšení by omluvily chyby, kdyby tam nějaké byly, ale to přece není podstatné. Děkuji za tip, může to být zajímavé. :-)

2 jukeboxy jukeboxy | Web | 30. listopadu 2013 v 19:38 | Reagovat

Je to skvělý film. Doporučují shlédnout a pak jit na pivo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama