Zajímavosti ze světa jukeboxů

Jukeboxy v novém

23. září 2014 v 9:40 | Klarík |  Jukeboxy
Protože jsme se již delší dobu nevěnovali přímo problematice jukeboxů, které je tento blog věnován, je záhodno poukázat na novinky, které se přes léto udály. A ne že by jich nebylo zrovna málo.

Jukeboxy sice nejvíce prosperují v podnicích, kde elegance není tou nejvyšší prioritou, přesto i v našem arzenálu disponujeme několika desaignovými kousky, které by si člověk mohl vzít domů jako součást dekorace (např. nástěnné jukeboxy). Hlavní novinkou tohoto léta ovšem je aktualizace softwaru v našich jukeboxech.

Jedná se o podobu hlavního menu, jejíž nová verze byla inspirována ovládáním moderních smartphonů, takže najít a přehrát si píseň v jukeboxu nebylo nikdy jednodušší. Přibyly také nové funkce, nově lze písně vyhledávat na základě žánrů, přehrát si top 20 nejhranějších písní v konkrétním jukeboxu a vyhledávat písně na zakladě určitého slova. Dále se změnila také podoba rozhraní pro přehrávání, na obrazovce se nově zobrazuje seznam alb od daného interpreta a také seznam písní přehrávaného alba.


Podobu uživatelského rozhraní si můžete prohlédnout zde.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Co říkáte na novou podobu hl. menu?

Líbí
Nelíbí

Komentáře

1 Sváča Sváča | 23. září 2014 v 10:25 | Reagovat

Hřenská 1, klidně se stavte;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama